Hakkımızda

Genkord

Genkord, 2003 yılında kurulan Prof. Dr. Gürsel Turgut tarafından yönetilen dünyaca ünlü İstanbul merkezli bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve tanı-tedavi teknolojileri geliştirme odaklı GMP laboratuvarıdır.

2015 de Türkiye’nin en çok araştırma yapan ve projelerini başarıyla sonuçlandıran ilk 5 şirketi arasında yer alan Genkord aynı zamanda Borsa İstanbul Özel Pazar a kote durumdadır.
Geliştirdiği, ürettiği ve veya satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde EU ve FDA standartlarını takip eden Genkord aynı zamanda yerli ve yabancı resmi otoriteler tarafından izlenerek tüm belgelerinin uygunluğu takip edilmektedir. Genkord'un bir yan kuruluşu olan Genkord Genetics, kaliteyi ilk sıraya koymanın ve farmasötik üretim sürecinin her aşamasında üretim mükemmelliğini korumanın önemini kabul ederek, İyi Üretim uygulama düzenlemeleri uyumunu takip eder ve sistematik olarak belgelemektedir.
Genkord Genetics her zaman bu alandaki profesyonellerin bir araya geldiği ve disiplinler arası projeler üzerinde araştırma yaptığı bir biyoteknoloji merkezi olarak hareket etmiştir. Saygın bilim insanlarıyla birlikte, Genkord Genetik biyoteknoloji araştırmalarına katkıda bulunur ve hücre işleme ve ilgili cihaz geliştirme alanında çalışmalar yapar.

İRTİBAT

Siz ve kurumunuza
hızlı test çözümü sunmaktan memnuniyet duyarız.

GET IN TOUCH

We are looking
forward to hearing from you

Adres

Bağlar Mahallesi Yalçın Koreş Caddesi Erdinç Binaları
D:22 Blok No: A3 34204 Bağcılar/İstanbul

Tel / Email

info@genkordgenetics.com
+90 (212) 231 53 50
mo – fri: 09:00 – 17:00

Takip Edin